Obrazek ilustrujący uściśnięcie dłoni dwóch biznesmenów podkreślający udaną współpracę biznesową z Biurem Podatkowym Polak & Wspólnicy
Logo Facebook

Księgowość hybrydowa. Najważniejsze informacje

Opublikowano 13.12.2022
Księgowość hybrydowa. Najważniejsze informacje

Otrzymujemy wiele zapytań z terenu Śląska Cieszyńskiego, z Ustronia, Wisły, Skoczowa a także z Bielska-Białej i okolic: Jasienicy, Jaworza, Mazańcowic, Międzyrzecza, Kóz itd. od przedsiębiorców zainteresowanych innowacyjnym modelem księgowości hybrydowej, którą oferujemy coraz większej liczbie firm. Jeśli i Ty, chcesz dowiedzieć się czegoś o tym nowym modelu księgowości – przygotowaliśmy dla Ciebie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Co to jest księgowość hybrydowa?

Księgowość hybrydowa to efektywne połączenie dwóch modeli księgowości – tradycyjnej oraz księgowości online. Model łączy w sobie najlepsze cechy obu typów księgowości, dzięki czemu szybko i wygodnie przesyłasz dokumenty drogą elektroniczną, ale też nie tracisz bezpośredniego kontaktu z Twoim księgowym, który jako ekspert zawsze udzieli Ci wsparcia i rady.

Czym różni się tradycyjna księgowość od księgowości hybrydowej?

W księgowości tradycyjnej musisz wydrukować i dostarczyć dokumenty do biura rachunkowego, co zajmuje dużo czasu i może być kosztowne. W księgowości hybrydowej możesz zrobić to online zaoszczędzając czas i pieniądze, a usługi księgowe zostaną wykonane profesjonalnie przez biuro rachunkowe.

Czym różni się księgowość online od księgowości hybrydowej?

W księgowości online przesyłasz swoje dokumenty do systemu, jednak musisz posiadać odpowiednią wiedzę, by dobrze wypełnić np. formularze. Jeśli potrzebujesz pomocy lub informacji musisz jej długo szukać lub zapłacić każdorazowo za poradę księgowego. W księgowości hybrydowej możesz liczyć na pomoc i poradę Twojego zaufanego księgowego wtedy, kiedy jej potrzebujesz.

Czy każda firma może korzystać z księgowości hybrydowej?

Tak, zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa mogą skorzystać z tego modelu księgowości. Nie jest ważne, gdzie znajduje się siedziba firmy i biura rachunkowego. Dokumenty przesyłamy do systemu biura księgowego, ale zawsze – w razie potrzeby – jesteś w stanie spotkać się z księgowym osobiście.

Co zyskuję korzystając z księgowości hybrydowej?

Czas, pieniądze, wiedzę, poradę i dobre relacje.

Czas – bo przesyłasz dokumenty online zamiast wozić je w teczkach do biura.

Pieniądze – bo oszczędzasz na paliwie, drukowaniu dokumentów, materiałach biurowych.

Wiedzę i poradę – bo nie musisz rezygnować z osobistego kontaktu z księgowym, jeśli potrzebujesz się poradzić lub doinformować w ważnej dla Ciebie kwestii.

Relacje – znasz swojego księgowego, a on zna Twoją firmę i jej specyfikę, dzięki czemu możecie wspólnie działać na rzecz jej rozwoju.

Ile kosztuje księgowość hybrydowa?

Cena zależy od Twoich potrzeb – ustalimy ją indywidualnie, dopasowując się do Ciebie.

Porozmawiajmy, by znaleźć ofertę najlepszą dla Ciebie – tel. stacjonarny 33 85 144 25 lub tel. kom.: 606 407 983, 606 288 795 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Najnowsze posty

Limity podatkowe obowiązujące w 2024 roku.
Opublikowano 10.11.2023

Limity podatkowe obowiązujące w 2024 roku.

Limity podatkowe obowiązujące w 2024 roku.
Fundacje rodzinne. Podstawowe informacje
Opublikowano 21.06.2023

Fundacje rodzinne. Podstawowe informacje

Fundacja rodzinna
Jesteśmy członkiem KIBR!
Opublikowano 15.05.2023

Jesteśmy członkiem KIBR!

#KIBR

Kontakt

Biuro Podatkowe Polak & Wspólnicy Sp .J.
ul. Górna 24/1a
43-400 Cieszyn

Tel.: 33 85 144 25
Tel. kom.:
606 407 983, 606 288 795
E-mail: biuropolak@gmail.com
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu w celach informacyjnych (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883. ze zm.)